ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یکی از روش های جراحی زیبایی شکم می باشد که نسبت به سایر روش ها کمی تهاجمی تر می باشد . این جراحی برای افرادی که بسیار چاق می باشند و پوست افتاده ای دارند بسیار موثر می باشد .

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

نحوه جراحی ابدومینوپلاستی

در این جراحی به منظور برداشتن چربی های شکم و رفع افتادگی پوست شکم برش هایی در ناحیه شکم توسط جراح ایجاد می شود و در نهایت پس از تخلیه چربی های اضافی پوست شکم کشیده می شود و در زیر شکم بخیه زده می شود با استفاده از این جراحی حجم بسیار بالایی چربی از شکم استخراج می گردد و یک شکم صاف و زیبا ایجاد می گردد.

مزایای ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی برای خانم هایی که دچار افتادگی شکم و آویزانی پوست شکم بدلیل داشتن بارداری های متعدد هستند بسیار مناسب می باشد.

با انجام این جراحی ظاهر بسیار زیبایی در شکم ایجاد می شود، زیرا در این جراحی عضلات شکم بطور کامل توسط جراح کشیده می شود و این عمل موجب سفتی شکم می شود.

با استفاده از این جراحی چربی های خارج شده غیر قابل بازگشت می باشند .

اقدامات لازم قبل از جراحی ابدومینوپلاستی

در قسمت فوق مزایای این روش جراحی را بیان کردیم، اما لازم است قبل از انجام این جراحی یک سری اقدامات صورت گیرد تا بتوان نتایج خوبی را از این جراحی دریافت کرد.

افرادی که بیماری خاصی دارند و دچار ناراحتی های قلبی، مشکلات دیابتی شدید و بیماری های ریوی هستند نباید از جراحی ابدومینوپلاستی استفاده کنند. حتما قبل از جراحی پزشک خود را از داشتن یک بیماری خاص مطلع سازید.

افرادی که حجم چربی آن ها خیلی زیاد نمی باشد کاندیدای مناسبی برای جراحی ابدومینوپلاستی نسیتند بهترین گزینه برای این افراد لیپوماتیک می باشد زیرا جراحی ابدومینوپلاستی برای افرادی مناسب است که چربی های شکم آن ها باعث افتادگی و آویزانی شکم شده باشد یعنی مقدار چربی های انباشته شده اضافی، زیاد باشد.

در خانم هایی که تصمیم به بارداری دارند توصیه می شود این جراحی انجام نگیرد و بعد از بارداری به منظور رفع افتادگی پوست شکم خواستار انجام این جراحی باشند.

قبل از جراحی ابدومینوپلاستی فرد باید کاملا چکاپ شود و آزمایشات لازم گرفته شود. تا در صورت بروز مشکلی این جراحی به زمان دیگری موکول شود یا انجام نگیرد.

در زمان مشاوره قبل از جراحی ابدومینوپلاستی، داروهای مصرفی ، شرایط روحی و روانی خود را با پزشک خود در میان بگذارید و سوالات خود را در رابطه با این جراحی بیان کنید.

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی بینی  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : 09330136452 _ 09178517001

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین.

پاسخ

هشت + هفت =