انواع لیفت صورت

انواع لیفت صورت

لیفت صورت به دو روش جراحی و غیر جراحی به منظور کشیدن پوست صورت و از بین بردن چین و چروک موجود روی صورت مورد استفاده قرار می گیرد . لیفت صورت یک روش دائمی برای جوانسازی پوست می باشد که افراد بسیاری خواهان انجام این جراحی می باشند ، بیشتر کاندیدای این جراحی افرادی می باشند که بدلیل افزایش سن دچار پوستی شل و افتاده شده اند با توجه به میزان افتادگی پوست صورت از لیفت بدون جراحی یا با جراحی استفاده می شود که در ادامه مطلب به بیان توضیحاتی در رابطه با این موضوع پرداخته شده است .

انواع لیفت صورت

انواع لیفت صورت

لیفت صورت با جراحی

در مواردی که افتادگی پوست شدید باشد با استفاده از برش های ایجاد شده در جلو و زیر گوش پوست صورت و گردن لیفت داده می شود و ظاهر زیبایی در پوست ، با رفع چین و چروک پوست و شل شدگی پوست ایجاد می شود . جراحی لیفت صورت باید با دقت بالایی انجام گیرد دکتر امیر پاکدین با تجربه ای که در زمینه جراحی لیفت صورت دارند ، این جراحی را با دقت و مهارت بسیار بالایی انجام می دهند که بیماران عزیز بهترین نتایج را از این جراحی دریافت می کنند .

لیفت صورت بدون جراحی

همانطور که گفته شده لیفت صورت با جراحی و بدون جراحی انجام می گیرد ، در مواردی که افتادگی پوست جزئی باشد از روش کم تهاجمی لیفت با نخ صورت استفاده می شود که می توان با استفاده از این روش چین و چروک صورت را از بین برد و ظاهر زیبایی را در پوست صورت ایجاد کرد . نوع غیر جراحی لیفت صورت چند مدل دارد که بهترین روش آن لیفت با نخ می باشد که می توان نتایج مطلوبی را با استفاده از این روش دریافت کرد با توجه به نوع و جنس پوست و انتظاری که بیمار و پزشک از نتیجه لیفت با نخ صورت دارد نوع نخ مورد نظر انتخاب می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لیفت با نخ صورت و نحوه انجام این کار می توانید به مقاله لیفت صورت با نخ مراجعه نمایید .

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی لیپوماتیک می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : 09330136452 _ 09178517001

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین

پاسخ

7 + 20 =