برش های لازم در جراحی لیفت سینه

در جراحی لیفت سینه از چه نوع تکنیک و برشی استفاده می شود؟

جراح برای انجام این جراحی از برش ها و تکنیک های خاصی استفاده می کند که بهترین نتیجه ممکن را به بیمار ارائه دهد . برش های مورد استفاده در این جراحی می تواند در هرفردی باتوجه به سایز و فرم سینه ها متفاوت باشد اما توجه نمایید که ممکن است آثار مختصری از برش باقی بماند.

برش های لازم در جراحی لیفت سینه

برش های لازم در جراحی لیفت سینه

برش اطراف آرئول: در این نوع از برش  به منظور لیفت و بالا کشیدن سینه در اطراف هاله نوک سینه در مرز بین پوست تیره و روشن برش ایجاد می شود، بعد از ایجاد این نوع از برش هیچ گونه آثاری از آن دیده نمی شود. در مواردی که سایز سینه ها کوچک باشد و افتادگی ایده آلی داشته باشد از این نوع برش استفاده می شود.

برش عمودی: در برش عمودی، برش از زیر هاله نوکه سینه آغاز می شود و تا زیر سینه ادامه می یابد . جای برش در برش عمودی بیشتر مشاهده می شود اما نگران نباشید زیرا به مرور زمان به میزان قابل توجهی محو می شود.

برش افقی: برش افقی در شیار زیر سینه ایجاد می شود، در این حالت بدلیل اینکه سینه روی برش را می پوشاند جای برش از نظر ها محو می شود.

توجه نمایید که هر چه میزان افتادگی بیشتر باشد و سینه سایز بزرگی داشته باشد نیاز به برش و لیفت بیشتری است.

دوره بهبودی جراحی لیفت سینه

بعد از جراحی لیفت سینه نیاز به استراحت به مدت 2 هفته است و بعد از گذشت این مدت فرد می تواند فعالیت های روزانه خود را از سر گیرد در روز های اول بیمار احساس درد دارد که با مصرف دارو و مسکن های تجویزی از بین می رود. بعد از گذشت یک هفته نیاز به کشیدن بخیه ها دارید به همین منظور باید به مطب پزشک مراجعه نمایید . توجه نمایید که بعد از جراحی لیفت سینه در هفته های اولیه سینه های شما متورم بوده و با مقداری کبودی همراه خواهد بود که این امر طبیعی است و جای نگرانی ندارد عدم تحرک های شدید، رعایت موارد تغذیه ای و استفاده از کمپرس یخ می تواند در کاهش میزان تورم تاثیر گذار باشد. معمولا بعد از گذشت 1 تا 3 ماه بعد از جراحی لیفت سینه فرم اصلی سینه مشخص خواهد شد. در صورتی که خواستار جراحی لیفت سینه هستید و سوالات متداولی در رابطه با این جراحی ذهن شما را درگیر کرده است می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر امیر پاکدین دریافت نمایید.

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی بینی  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : 09330136452 _ 09178517001

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین.

پاسخ

2 + شانزده =