جراحی بینی استخوانی

 

جراحی بینی استخوانی

در بینی های استخوانی بعد از جراحی بدلیل برداشتن قوز و برآمدگی فرم بسیار زیبایی ایجاد می شود. بینی های استخوانی برای جراحی زیبایی بینی بدلیل داشتن پوست نازک و غضروف های قوی بسیار ایده آل می باشند و می توان بعد از جراحی این نوع از بینی ها یک بینی طبیعی و فانتزی داشت. جراح بینی در هنگام جراحی باید به این نکته توجه کند که تمامی تغییرات و اصلاحات را باید باتوجه به تناسب سایر اجزای صورت با بینی و فرم کلی صورت ایجاد نماید تا بعد از جراحی بینی فرم بسیار زیبایی در بینی و چهره فرد ایجاد شود.

جراحی بینی (11)

آیا بینی من استخوانی است؟

بینی های استخوانی ظاهر بلند و باریکی دارند و اغلب داری قوز و برآمدگی هستند البته برای تشخیص دقیق نوع بینی حتما باید به یک جراح بینی مراجعه نمایید تا بعد از بررسی و معاینات لازم تشخیص داده شود که بینی شما از نوع استخوانی است یا گوشتی.

نتیجه جراحی بینی های استخوانی

بعد از گذشت چند هفته تا چند ماه می توانید نتایج جراحی بینی خود را مشاهده نمایید اما باید برای مشاهده نتایج نهایی صبر و حوصله داشته باشید تا تورم بینی از بین برود .

دوران نقاهت بینی های استخوانی نسبت به بینی های گوشتی کمتر است زیرا بینی های استخوانی بدلیل داشتن پوست بینی نازک تورم و کبودی کمتری دارند و نتایج جراحی سریع تر در بیماران آشکار می شود. افرادی که جراحی بینی استخوانی انجام داده اند کمتر تصمیم به جراحی ترمیمی بینی می گیرند و از نتیجه جراحی زیبایی بینی خود رضایت بیشتری را دارند.

تجربه و دانش جراح و تکنیک های مورد استفاده در حین جراحی در نتیجه جراحی بینی استخوانی بسیار تاثیر می گذارد به گونه ای که اگر جراح بینی در زمینه جراحی بینی استخوانی از مهارت و تجربه بسیار بالایی برخوردار باشد می توان بهترین نتیجه را از این جراحی دریافت کرد.

در جراحی بینی استخوانی جراح بینی باید با دقت و ظرافت بالا تغییرات لازم را ایجاد نماید زیرا کوچکترین تغییرات انجام شده بروی بینی بدلیل داشتن پوست نازک بعد از جراحی مشخص خواهد شد. به همین علت است که جراح بینی باید در حین جراحی تمامی جوانب را در نظر بگیرد .

آیا احتمال بازگشت پس از جراحی بینی وجود دارد ؟

در جراحی بینی های استخوانی احتمال بازگشت بسیار کم است . اما بیماران باید بعد از جراحی بینی تمامی توصیه های پزشک را رعایت کنند به خصوص چسب زدن بروی بینی را تا بتوانند بهترین نتیجه را از این جراحی دریافت کنند. در صورتی که برای رفع قوز و برآمدگی بروی بینی خودتان خواستار جراحی زیبایی بینی هستید می توانید مشاوره های لازم را از دکتر پاکدین جراح بینی در آباده دریافت نمایید.

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی بینی می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

  شماره های تماس : 09330136452 _ 09178517001

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین.

 

پاسخ

یازده − ده =