جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

برخی از مراجعین دکتر امیر پاکدین جراح بینی در آباده خواستار جراحی طبیعی بینی هستند، در این جراحی تغییرات انجام شده بروی بینی کمتر است و در نتیجه بافت بینی کمتر دچار آسیب دیدگی و تغییر می شود . احتمال بروز مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی طبیعی بسیار کم می باشد .

جراحی بینی

امروزه برخی از افرادی که خواستار جراحی بینی هستند بخصوص دختران جوان از جراح بینی خود تقاظا می کنند که جراحی بینی فانتزی و عروسکی انجام دهند، با انجام این جراحی بدلیل اینکه بینی نوک سر بالایی پیدا می کند و نازک می شود ممکن است اختلالاتی در تنفس ایجاد گردد اما با جراحی طبیعی بینی مشکلات تنفسی بعد از جراحی بسیار کاهش می یابد.

ویژگی های یک بینی طبیعی

شکل سوراخ های بینی باید کاملا طبیعی باشد

تیز نکردن و سربالا نکردن نوک بینی

گود نکردن پشت بینی

انتخاب جراح بینی

یکی از مهمترین فاکتورها برای دریافت بهترین نتیجه از این جراحی، خلاقیت و تجربه جراح می باشد . با انتخاب یک جراح با تجربه و خلاق می توانید انتظار ایجاد یک فرم زیبا در بینی را داشته باشید.

یک جراح با تجربه تغییرات را در حین جراحی به گونه ای ایجاد می کند که علاوه بر هماهنگی بینی با سایر اجزای صورت فرم طبیعی و زیبایی در بینی ایجاد می شود.

نتیجه جراحی بینی طبیعی

برای اینکه نتیجه یک جراحی بینی طبیعی باشد جراح باید با دقت تمام فاصله های استاندارد بین بینی و لب را رعایت کند و نوک بینی را بسیار نازک و سربالا نکند.

سوراخ های بینی

در جراحی طبیعی بینی سوراخ های بینی نباید بسیار کوچک شوند به گونه ای که فرد بعد از جراحی با مشکلات تنفسی رو برو شود، سوراخ های بینی باید با زاویه ای که بین بینی و لب برقرار شده است در جراحی طبیعی بینی سازگاری داشته باشد. در جراحی طبیعی بینی سوراخ های بینی نباید بیش از حد بزرگ یا کوچک شود تا بتوان فرم طبیعی در بینی ها ایجاد کرد . برای انجام جراحی بینی طبیعی در انتخاب جراح باید بسیار دقت نمایید در صورتی که خواستار جراحی طبیعی بینی خود هستید و نمی خواهید بعد از جراحی فرم عروسکی و فانتزی در بینی های شما ایجاد شود می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر پاکدین جراح بینی در آباده دریافت نمایید .

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی بینی  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : 09330136452 _ 09178517001

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین

پاسخ

هفده + شش =