جراحی بینی عروسکی

 جراحی بینی عروسکی

هر گونه بینی را نمی توان به مقدار زیادی کوچک کرد و نوک آن را سربالا کرد تا فرم عروسکی و فانتزی پیدا کند به طور کل جراحی بینی فانتزی در تمامی افراد امکان پذیر نمی باشد بخصوص افرادی که بینی های گوشتی دارند.

جراحی بینی عروسکی

جراحی بینی عروسکی

افرادی که بینی های استخوانی دارند کاندید مناسبی برای جراحی بینی فانتزی هستند زیرا این نوع از بینی ها استخوان محکم، غضروف سفت و پوست نازکی دارند که جراح بینی می تواند با وجود این ویژگی ها فرم فانتزی و عروسکی زیبایی را در بینی ایجاد کند.

حفظ عملکرد تنفسی

در جراحی بینی فانتزی و عروسکی حفظ عملکر تنفسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . یکی از اقداماتی که در جراحی بینی فانتزی صورت می گیرد کوچک و نازک کردن بینی است که این کوچک کردن بینی باید به گونه ای باشد که فرد بعد از جراحی با مشکلات تنفسی روبه رو نشود . در حین کوچک کردن بینی نباید از استحکام ساختمان بینی کاسته شود و ساختار بینی باید تقویت شود تا بعد از انجام این جراحی مشکلی در بینی ایجاد نشود. در جراحی بینی عروسکی یا فانتزی در سوراخ و پره های بینی تغییر بسیار زیادی ایجاد می شود و نوک بینی سر بالا می شود که این تغییرات می تواند باعث ایجاد مشکلات تنفسی شود. افرادی که خواستار انجام این نوع از جراحی بینی هستند ممکن است با مشکلات تنفسی بعد از این جراحی روبه رو شوند اما با انتخاب یک جراح با تجربه و با مهارت بالا در جراحی این نوع از بینی ها می توانند از احتمال بروز این مشکل بعد از جراحی بینی عروسکی بکاهند.

از نتیجه جراحی انتظار منطقی داشته باشیم:

در صورتی که بینی شما از نوع گوشتی باشد باید از جراح بینی خود بخواهید که نتیجه جراحی بینی متناسب با اجزای صورت باشد به هیچ عنوان انتظار نا به جا نداشته باشید زیرا طبق نتایج بدست آمده نتایج جراحی بینی ها گوشتی یک بینی با فرم طبیعی می شود و فرم عروسکی بعد از جراحی بینی های گوشتی کمتر مشاهده شده است. اصرار غیر منطقی شما برای داشتن یک بینی عروسکی می تواند در نهایت موجب نارضایتی شما از نتیجه جراحی بینی شود به هیچ عنوان برخلاف توصیه پزشکتان عمل نکنید زیرا تجربه پزشکتان در این زمینه بسیار بیشتر از شما می باشد . جراحی بینی عروسکی شرایط و ویژگی های خاصی دارد و بینی های گوشتی در اکثر موارد بدلیل داشتن پوست بینی ظخیم دارای این شرایط نمی باشند. احترام به نظر پزشک می تواند موجب رضایتمندی بیشتر شما از نتیجه جراحی بینی باشد . عزیزانی که ساکن آباده می باشند و خواستار جراحی زیبایی بینی خود هستند می توانند راهنمایی و مشاوره های لازم را از طریق راه های ارتباطی زیر از دکتر امیر پاکدین دریافت نمایند.

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی بینی  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : 09330136452 _ 09178517001

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین.

 

 

پاسخ

ده − چهار =