جراحی بینی گوشتی در شیراز

جراحی بینی گوشتی در شیراز

امروزه جراحی بینی  یکی از پرطرفدارترین عملهای زیبایی در جهان و به خصوص در ایران است. تمامی افراد علی الخصوص خانم ها برای زیبایی اهمیت زیادی قائلند. برای انجام جراحی بینی ابتدا باید جراح مناسب را یافت که سخت ترین مرحله‌ی این عمل است. چنانچه قصد آشنایی با جراحتان را دارید از این نکته اطمینان خاطر کسب کنید که مهارت او بیشتر در زمینه‌ی جراحی بینی استخوانی یا گوشتی است. شاید همه‌ی شما شنیده باشید که جراحی بینی گوشتی ریسک بالاتری نسبت به جراحی بینی استخوانی دارد. در رابطه با جراحی بینی گوشتی در شیراز با دکتر امیر پاکدین جراح بینی آشنا شوید.

جراحی بینی گوشتی در شیراز

کوچک کردن بینی گوشتی

بینی نقش بسزائی در زیبایی یک فرد دارد و اگر بینی نوک پهن و گوشتی داشته باشد واقعا در عدم زیبایی مؤثر است. با عمل جراحی بینی می‌توانید این نازیبایی را برطرف کنید. وظیفه‌ی جراح شما این است که نوک بینی را به دقت بتراشد و اگر لازم بود استخوانهای بینی را نیز کمی جا به جا کند.

بینی گوشتی

به بینی هایی که ضخامت زیاد و غضروف کم دارند گوشتی می‌گویند. این نوع بینی عضله‌های ضعیف و کم و در عین حال گوشت زیادی دارد. عموماً افرادی که صورتشان چربی زیادی دارد بینی گوشتی دارند. غضروف نوک بینی‌های گوشتی از زیر پوست قابل دیدن نیست و حتی گاهی قابل لمس هم نمی‌باشند.

تفاوت بینی استخوانی و بینی گوشتی در عمل جراحی

تفاوت بین بینی گوشتی و بینی استخوانی در زمان جا افتادن بینی است به این صورت که بینی گوشتی نیازمند زمان بیشتر برای بروز نتیجه ی عمل است. به طور کلی میزان تغییر در بینی هایی که غضروف کمتری دارند، کاهش می‌یابد. اگر شما صاحب بینی گوشتی هستید و قصد عمل جراحی روی آن دارید ما دکتر امیر پاکدین جراح بینی در شیراز را به شما معرفی می‌کنیم. ایشان با سابقه‌ای که در این زمینه دارند یک بینی زیبای طبیعی به شما تحویل می‌دهند و این نکته را از یاد نبرید که انتظار بینی فانتزی و عروسکی را نداشته باشید. او تمام تلاشش را برای این که تیغه‌های بینی صاف شوند و پره‌های بینی را نازک و زیبا کند، خواهد کرد. به علاوه از آنجایی که یکسان بودن سوراخ‌های بینی نیز بسیارمهم است از این بابت نیز خیالتان آسوده باشد. به این موضوع توجه کنید که انتخاب پزشک به میزان زیادی در نتیجه‌ی عمل شما مؤثر است، به همین دلیل در انتخاب او تمامی فاکتورها را در نظر بگیرید.

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی بینی می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : ٠٧١٣٦٢٩٢٥٠٤-۰۹۳۸۰۰۰۰۹۸۰

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین

 

پاسخ

بیست − بیست =