جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

در گذشته برای کوچک کردن بینی های گوشتی از غضروف های بینی کم می کردند که این امر موجب می شد بعد از گذشت مدتی بینی نوک افتاده ای پیدا کند اما امروزه برای جلوگیری ازافتادگی نوک بینی بعد از جراحی از تیغه بینی غضروف ها برداشته می شود و برای بازسازی و فرم دهی نوک بینی استفاده می شود در واقع امروزه نتنها از غضروف های بینی کاسته نمی شود بلکه در حین جراحی بینی های گوشتی تقویت غضروف صورت می گیرد .

عمل بینی

ویژگی بینی های گوشتی

بینی های گوشتی پوست ضخیم و غضروف ضیعفی دارند که نیاز است با استفاده از غضروف های مصنوعی و غضروف های تیغه بینی تقویت شوند.

نتیجه جراحی بینی گوشتی

جراح بینی در جراحی بینی های گوشتی مقداری محدودیت دارد زیرا این نوع از بینی ها غضروف ضعیف و پوست کلفتی دارند که جراحی را کمی با مشکل روبرو می کند. نوع بینی در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیر گذار می باشد بعنوان مثال افرادی که بینی های استخوانی دارند بیشتر از نتیجه جراحی زیبایی بینی خود راضی تر می باشند . افرادی که بینی های گوشتی دارند تصور می کنند که نمی توانند نتایج دلخواه خود را بعد از جراحی زیبایی بینی دریافت نمایند در صورتی که این یک باور اشتباه می باشد و اگر با دقت بالا جراح بینی باتجربه و با مهارتی را انتخاب نمایید بهترین نتیجه را از جراحی بینی های گوشتی خود دریافت می نمایید.

اقدامات لازم بعد از جراحی بینی گوشتی

بینی های گوشتی نسبت به بینی های دیگر بعد از جراحی به مراقبت بیشتری نیاز دارد . به همین علت افرادی که جراحی بینی گوشتی انجام داده اند باید حتما به توصیه های جراح بینی خود توجه کنند و تمامی آن ها را رعایت کنند به عنوان مثال چسب بینی بعد از جراحی در بینی های گوشتی اهمیت بسیار بالایی دارد برای برداشتن چسب بروی بینی حتما با پزشک خود مشورت نمایید و سر خود چسب روی بینی را برندارید در بینی های گوشتی بدلیل داشتن پوست ضخیم از چسب بینی باید برای مدت بیشتری استفاده شود . برای ایجاد تغییرات لازم بروی غضروف و استخوان های بینی  پوست از روی بینی برداشته می شود که برای جوش خوردن دوباره پوست به استخوان ها و غضروف باید حتما از چسب بینی استفاده شود همچنین با استفاده از چسب بینی ترمیم پوست زود تر اتفاق می افتد .

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی بینی می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

  شماره های تماس : 09330136452 _ 09178517001

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین.

پاسخ

پانزده − 1 =