جراحی ترمیمی بینی

جراحی ترمیمی بینی

برخی از افراد بعد از جراحی بینی از نتیجه جراحی بینی خود ناراضی می باشند و این مسئله ذهن آن ها را بسیار درگیر کرده است و زندگی آن ها را تحت شعاع خود قرار داده است که در نتیجه برای برطرف کردن این مشکل تصمیم به جراحی ترمیمی بینی خود می گیرند . ممکن است بعد از جراحی بینی اولیه مشکلات ایجاد شده به گونه ای باشد که به هیچ عنوان فرد از ظاهر بینی خود راضی نباشد یا جراحی به گونه ای صورت گرفته شده باشد که فرد نتواند به راحتی نفس بکشد که بهترین گزینه برای رفع تمامی این مشکلات جراحی ترمیمی بینی می باشد. این جراحی نسبت به جراحی های دیگر کمی دشوارتر می باشد به همین علت نیاز به تجربه و مهارت بالای جراح دارد تا بتواند معایب بوجود آمده بعد از جراحی اولیه بینی را برطرف کند.

جراحی ترمیمی بینی

جراحی ترمیمی بینی

کاندیدای مناسب برای جراحی ترمیمی بینی

افرادی که با کجی بینی بعد از جراحی بینی مواجه می شوند کاندیدای مناسبی برای جراحی ترمیمی بینی هستند.

افرادی که بعد از جراحی بینی فاصله زیادی بین سوراخ های بینی آن ها دیده می شود می توانند با جراحی ترمیمی بینی این مشکل را برطرف کنند.

افرادی که بعد از جراحی بینی نوک بینی آن ها حالت افتاده یا آویزانی پیدا کرده باشد  یا نوک بینی آن ها بطور غیر طبیعی به سمت بالا کشیده شده باشد  کاندیدای مناسبی برای جراحی ترمیمی بینی هستند.

افرادی که با مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی اولیه مواجه هستند و در حالت عادی و یا هنگام خوابی به راحتی نمی توانند نفس بکشند با جراحی ترمیمی بینی می توانند به راحتی مشکل خود را برطرف کنند.

بطور کل افرادی که از شکل ظاهری بینی خود راضی نیستند و یا با مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی اولیه مواجه هستند کاندیدای مناسبی برای جراحی ترمیمی بینی هستند و با انجام این جراحی می توانند مشکلات خود را برطرف نمایند و ظاهر زیبایی را در بینی های خود ایجاد نمایند اما باید به هیچ عنوان انتظار نامعقولی نداشته باشند و از جراح بینی خود تقاضای نا به جایی نداشته باشند.

زمان مناسب برای جراحی ترمیمی بینی چه موقع می باشد؟

یکی از سوالات متداولی که از دکتر امیر پاکدین جراح بینی در آباده پرسیده می شود این است که چه مدت باید بعد از جراحی بینی اولیه صبر نماییم تا بتوان جراحی ترمیمی بینی را انجام داد؟

دکتر امیر پاکدین در پاسخ به این سوال می فرمایند افرادی که خواستار جراحی ترمیمی بینی هستند باید کمی صبر و حوصله داشته باشند زیرا ممکن است با ترمیم زودرس اشکالات جدیدی در بینی ظاهر شود به همین علت بهترین زمان برای انجام جراحی ترمیمی بینی زمانی است که بطور کامل زخم ها، تورمات و کبودی های حاصل از جراحی اولیه بینی برطرف شده باشد تا با جراحی ترمیمی بینی مشکل جدیدی در بینی ایجاد نشود.

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی بینی  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : 09330136452 _ 09178517001

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین.

پاسخ

19 − 1 =