جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

یکی از مشکلاتی که بانوان بعد از زایمان با آن روبه رو می شوند و این امر موجب کاهش زیبایی اندام آن ها شده است ، افتادگی و آویزانی پوست شکم بعد از زایمان است . بانوانی که با این مشکل مواجه هستند همواره بدنبال روشی برای رفع مشکل خود و زیبایی اندام خود هستند . لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی دو روش لاغری هستند که می توان با استفاده از این دو روش مشکل افتادگی و آویزانی پوست شکم را رفع کرد . جراحی ابدومینوپلاستی نسبت به لیپوماتیک تهاجمی تر می باشد اما بطور کامل می توان با استفاده از این روش مشکل افتادگی پوست شکم را بعد از زایمان برطرف کرد . با توجه به میزان افتادگی پوست شکم و آویزان بودن آن یکی از این دو روش انتخاب می شود در مواردی که افتادگی شدید باشد روش ابدومینوپلاستی گزینه مناسبی می باشد و در مواردی که شکم بزرگ باشد و افتادگی خفیف داشته باشد روش لیپوماتیک گزینه مناسب تری می باشد در این روش چربی ها با استفاده از لوله کانولا از بدن استخراج می شود در ادامه مطلب به بیان توضیحات بیشتری در رابطه با لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی می پردازیم :

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

ابدومینوپلاستی

مناسب ترین روشی که بعد از زایمان می توان برای کوچک کردن شکم و رفع افتادگی پوست از آن استفاده کرد ابدومینوپلاستی می باشد که به طور کامل افتادگی پوست شکم را بعد از زایمان از بین می برد و ظاهر زیبا و صافی را در شکم ایجاد می کند . برای انجام جراحی ابدومینوپلاستی برای خارج کردن چربی ها از بدن و جمع کردن پوست شکم برشی در قسمت تحتانی شکم و دور ناف زده می شود . در صورتی که خواهان انجام ابدومینوپلاستی هستید و می خواهید در این زمینه اطلاعات بیشتری را کسب نمایید می توانید به مقاله ابدومینوپلاستی مراجعه نمایید .

لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی می باشد که امروزه بسیار شناخته شده است این روش برای کوچک کردن شکم روش بسیار ایده الی می باشد که در آن فرد درد بسیاری را تحمل نمی کند زیرا برای خارج کردن چربی ها از شکم فقط یک شکاف ریز ایجاد می شود . لیپوماتیک روشی می باشد که می توان از آن برای تخلیه چربی از هر قسمت بدن استفاده کرد . در این روش که بسیار کم تهاجمی می باشد از یک لوله نازک به نام کانولا استفاده می شود که به منظور تخریب چربی ها از طریق شکافت ایجاد شده وارد بدن می شود و با حرکات چرخشی و رفت و برگشتی خود بافت چربی را تخریب می کند .

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی لیپوماتیک می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : 09330136452 _ 09178517001

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین

پاسخ

13 − سه =