جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم

امروزه  چه روش هایی برای کوچک نمودن شکم و یا حذف چربی های اضافی اعمال می شود؟ آیا روشی برای سفت نمودن پوست شکم بعد از زایمان وجود دارد؟

با پیشرفت علم و گسترش تجهیزات پزشکی روش های زیادی برای از بین بردن چربی های شکم به وجود آمد، از جمله: عمل لیپوساکشن، لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی و… را می توان اشاره کرد.

یکی از روش هایی جراحی زیبایی شکم که اخیرا بسیار رایج و شایع گردید، ابدومینوپلاستی به منظور صاف و سفت شدن شکم کاربرد زیادی  پیدا نموده است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جراحی زیبایی شکم بهتر است به یک جراح عمومی مراجعه شود. در این مقاله ما جناب آقای دکتر امیر پاکدین را معرفی می نماییم. شماره تماس ٠٧١٣٦٢٩٢٥٠٤-۰۹۳۸۰۰۰۰۹۸۰

روش های جراحی زیبایی شکم

یکی از روش های جراحی زیبایی شکم را می توان مینی تاک یا تامی تاک دانست که اعمال هر کدام از این روش ها با مشورت  جراح عمومی  صورت می گیرد. ترکیب این دو جراحی باعث کمک به بهبود ظاهر شکم می نماید.

جراحی زیبایی شکم

نحوه عمل مینی تامی تاک

این روش از طریق بهبود سه اصل اساسی که می توانند سبب بد فرم نمودن ظاهر شکم شوند، به بهبود وضعیت ظاهری آن کمک شایانی می نماید. این سه اصل شامل پوست اضافی، چربی اضافی و عضلات شل  و یا افتاده می باشد. البته باید اضافه کرد که اثر بخش مینی تامی تاک بر روی این سه اصل در مقابسه با تامی تاک به مراتب کم ترمی باشد.

عملکرد مینی تامی تاک شامل سه مرحله می باشد، ازجمله:

  • لیپوساکشن کل شکم
  • سفت کردن عضلات شل شده زیر ناف
  • حذف بخشی از پوست اضافه ناحیه شکم

کاندیدای روش مینی تامی تاک

  • افرادی که ضخامت توده چربی اضافی در شکم آنان متوسط می باشد.
  • افرادی که الاستیسیته (خاصیت کشسانی پوست) پوستشان بسیار خوب می باشد.
  • افرادی که میزان پوست اضافه ناحیه شکم آنان کم است وعمدتا هم در ناحیه زیر ناف قرار دارد.
  • افرادی که دارای سستی و شلی عضلات در قسمت تحتانی شکم دارند. (زیر ناف)

در طول جلسه مشاوره دکتر امیر پاکدین جراح عمومی و پلاستیک تمام نگرانی های شما و همچنین آناتومی بدن شما را که آیا مناسب روش مینی تامی تاک است یا خیر را ارزیابی می نماید. متقاضیانی که قرار است تحت این عمل قرار گیرند، باید از  وضعیت سلامت کاملی برخوردار باشند.

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی بینی  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : 09330136452 _ 09178517001

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین

پاسخ

شانزده − یازده =