جراحی پروتز سینه در شیراز

جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه  برای بزرگ کردن سینه انجام می شود و می تواند به سینه فرم دهد و برجسته کند . یکی از معروف ترین جراحی سینه  پروتز سینه می باشد .

پروتز سینه

پروتز سینه

در عمل جراحی سینه باید به نوع جنس پروتز و سایز و برش دقت کرد و بهترین تصمیم را گرفت .

پروتزها انواع مختلفی آب نمکی و سیلیکونی هستند که با توجه به شرایط بیمار مورد استفاده قرار می گیرد . نوع سیلیکونی دارای ژل سیلیکون می باشند که برای بیشتر افراد قابل استفاده است .

ماندگاری پروتزها به نوع و جنس آن ها بستگی دارد و استفاده از پروتزهای سیلیکونی به دلیل ماندگاری بالا حدود 10 تا 20 سال بیشتر توصیه می شود .

انواع برش در پروتز سینه

برای قرار گرفتن پروتز در بافت سینه ها از روش های مختلفی استفاده می شود . انتخاب پزشک برای این جراحی از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا برش لازم باید به گونه ای انجام شود که کمترین اسکار را  برجای بگذارد و قبل مشاهده نباشد .اگر سینه ها از نوع پروتز سالینی باشد حدود 3 تا 4 سانتیمتر برش برای جایگزاری این نوع پروتز نیاز می باشد در صورتی که پروتزهای سیلیکونی حدود 4 تا 5 سانتی متر برش نیاز است .

انواع برش :

برش در هاله اطراف نوک سینه

برش زیر بغل

برش در ناحیه زیر سینه ها

برش دور ناف

برش دور هاله سینه: مناسب برای سینه های افتاده .

برش زیر سینه: معروف ترین نوع این جراحی می باشد که اغلب پزشکان برای آسان بودن این نوع برش و جایگزاری از این نوع روش استفاده می کنند .

برش در زیر بغل : اغلب افراد از پزشک خود درخواست این نوع برش را دارند زیرا در این روش برشی بر روی سینه انجام نمی شود اما امکان دارد پروتز بالاتر از محل خود قرار بگیرد .

برش دور ناف: از این برش در موارد خاص و فقط برای قرار گیری پروتز های سالینی در بافت سینه استفاده میشود که امروز این نوع از پروتز زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند .

به دلیل پیدا کردن مکان مناسب در بغعضی از بیماران سخت تر است که این نوع برش را انجام دهند .

به گفته برخی پزشکان احتما افتادگی سینه ها با سایز پروتز و وزن ان در سال های آینده ارتباط مستقیمی دارند به گونه ای که اگر پروتز با وزن بالا و سایز بزرگی استفاده شود به دلیل فشار که این فشار دائم وثابت می باشد در طول سالیان سینه حالت افتاده و آویزان پیدا کند .

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی بینی می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : ٠٧١٣٦٢٩٢٥٠٤-۰۹۳۸۰۰۰۰۹۸۰

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین

 

 

پاسخ

چهار × 3 =