سوالات متداول در رابطه با جراحی بینی گوشتی

سوالات متداول در رابطه با جراحی بینی گوشتی

بینی های گوشتی یکی از انواع بینی هایی می باشند که حالت گوشت آلود با پوست ضخیمی دارند . بینی های گوشتی ظاهر چهره را بسیار تحت تاثیر قرار می دهند از تمام رخ این نوع از بینی ها به راحتی قابل تشخیص است برعکس بینی های استخوانی قوز و یا برآمدگی بروی این بینی ها وجود ندارد اما در مواردی پره های بزرگی دارند. افرادی که تصمیم به انجام این جراحی می گیرند تصور می کنند که در حین جراحی از غضروف بینی آن ها کاسته می شود تا فرم دلخواه در بینی ایجاد شود. اما به هیچ عنوان نباید این کار صورت گیرد زیرا با کم کردن غضروف بینی استحکام خود را از دست می دهد و ممکن است در طولانی مدت مشکلی در بینی مانند افتادگی نوک بینی ایجاد شود . دکتر امیر پاکدین جراح بینی در شیراز، تمامی مشاوره های لازم را در خصوص جراحی بینی در اختیار عزیزان که خواهان انجام این جراحی هستند قرار می دهند. در جلسه مشاوره ای که قبل از جراحی برگزار می شود سوالات متداولی از دکتر پاکیدن در رابطه با جراحی بینی های گوشتی پرسیده می شود که در این مقاله به این سوالات بطور کامل پاسخ داده می شود

سوالات متداول در رابطه با جراحی بینی گوشتی

نحوه جراحی بینی گوشتی به چه صورت می باشد ؟

جراحی بینی گوشتی در اکثر موارد با جراحی باز انجام می گیرد ، در این جراحی تقویت غضروف صورت می گیرد به این صورت که از تیغه میانی بینی غضروف برداشته و به سایر نواحی بینی که نیاز به تقویت غضروف دارد جایگذاری می شود . در جراحی باز پوست بطور کامل از روی بینی برداشته می شود تا جراح با دید باز تقویت غضروف و سایر اقدامات لازم را انجام دهد .

آیا نوک بینی بعد از جراحی حالت افتاده پیدا می کند ؟

در بین مردم این باور وجود دارد که جراحی بینی گوشتی به نسبت بینی های دیگر کمی دشوارتر است و امکان افتادگی در نوک بینی بعد از جراحی وجود دارد در صورتی که این باور غلط می باشد و زمانی که جراحی با موفقیت صورت گیرد به هیچ عنوان افتادگی در نوک بینی مشاهده نمی شود .

بعد از گذشت چند ماه از جراحی بینی گوشتی می توان نتایج آن را مشاهده کرد ؟

 نتیجه جراحی بینی گوشتی بلافاصله قابل مشاهده می باشد اما بدلیل اسپلینتی که به منظور حفاظت از بینی بروی بینی گذاشته می شود نمی توان نتیجه را به خوبی مشاهده کرد همچنین تورماتی در بینی بعد از جراحی ایجاد می شود که با گذشت زمان از بین می رود . نتیجه واقعی جراحی بینی را زمانی می توان مشاهده کرد که تورم بینی بطور کامل از بین برود .

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک در شیراز

لیفت سینه در شیراز

پروتز سینه در شیراز

جراحی بینی در شیراز

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی بینی می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : ٠٧١٣٦٢٩٢٥٠٤-۰۹۳۸۰۰۰۰۹۸۰

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین

پاسخ

16 − یازده =