عمل لیپوساکشن

عمل لیپوساکشن

با لیپوساکشن می توانید به اندام زیبای دستیابی نمایید، لیپوساکشن باعث برداشتن چربی به صورت موضعی در مناطق مورد نظر که چربی تجمع یافته است می شود، با استفاده از این روش لاغری موضعی چربی های انباشته شده در شکم، پهلو، بازو و باسن را می توان تنها در یک جلسه و کاملا بصورت ایمن و بدون درد خارج کرد .

عمل لیپوساکشن

عمل لیپوساکشن

یکی از رایج ترین روش های زیبایی بدن و لاغری موضعی لیپوساکشن است، با استفاده از این روش می توان از بخش های مختلف بدن با ایجاد یک شکاف ریز و لوله کانولا چربی های اضافی را استخراج کرد و در نتیجه باعث ایجاد یک اندام زیبا با کمترین دوران نقاهت شد . مناطقی که چربی از آن ها استخراج می شود صاف و یکنواخت می شود بدون اینکه پوست حالت افتاده ای پیدا کند .

آیا لیپوساکشن روش مناسبی است، برای افرادی که با مشکل چاقی موضعی مواجه هستند ؟

یکی از روش های رهایی از چربی های اضافی بدن رژیم غذایی و ورزش است که باعث سوختن چربی می شوند، اما برخی از افراد می خواهند که در مدت زمان کوتاهی به نتایج دلخواه خود دسترسی پیدا کنند یا با ورزش کردن و گرفتن رژیم غذایی نتایج دلخواه خود را دریافت نکرده اند. انجام لیپوساکشن برای استخراج چربی های انباشته شده در پشت کمر، پهلو ، شکم ، اطراف ران و بازو بسیار مورد استفاده قرار می گیرد زیرا چربی های انباشته شده در این نواحی به سختی با ورزش کردن و رژیم غذایی از بین می روند .

برش مورد نیاز برای لیپوساکشن

در هر جراحی برشی به منظور ایجاد تغییرات لازم ایجاد می شود، در جراحی لیپوساکشن برای تخلیه چربی ها برش کوچکی به طول 3- 2 میلی متر ایجاد می شود . این برش در مناطقی داده می شود که قابل مشاهده نباشد . تخریب و تخلیه چربی ها در روش لیپوساکشن با استفاده از لوله نازکی به نام کانولا صورت می گیرد این لوله از طریق شکاف ایجاد شده وارد بافت چربی می شود و چربی های انباشته شده در آن ناحیه را تخریب می کند . به هیچ عنوان نگران جای برش نباشید زیرا در شیارهای طبیعی بدن مخفی می شود .

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی لیپوماتیک می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : 09330136452 _ 09178517001

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین

پاسخ

بیست − دو =