لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

پیری افراد از جمله عوامل طبیعی می باشد که باعث شل شدن یا افتادگی پوست صورت خواهد شد. عوامل بیرونی مانند: در معرض آفتاب قرار گرفتن، سیگار یا قلیان کشیدن (استفاده از انواع دخانیات)، رژیم غذایی سنگین و کاهش وزن سریع به خصوص پس از انجام عمل معده برداری آستینی در شل شدن و افتادگی پوست صورت موثر است. به منظور درمان و جوانسازی و زیباسازی پوست صورت باید به یک متخصص با تجربه مراجعه شود.

لیفت صورت با نخ

اغلب خانم ها به زیبایی صورت خود بسیار اهمیت داده و با پیشرفت سن متمایل به کشیدن پوست صورت خود خواهند شد.

علل افتادگی پوست صورت

در ابتدا باید ذکر کرد که هر بانویی باید بداند عواملی مثل عوامل ژنتیکی و میزان مراقبت شخص از پوست خود، استفاده از کرم های مرطوب کننده و کرم های جوانساز میوه ای و طبیعی گیاهی در ظاهر پوست بسیار مهم می باشد.

به منظور کسب اطلاع بیشتر در مورد لیفت صورت با نخ بهتر است به دکترامیر پاکدین در شیراز مراجعه نمایید. شماره تماس : ٠٧١٣٦٢٩٢٥٠٤-۰۹۳۸۰۰۰۰۹۸۰ یا راههای ارتباطی با پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام برقرار نمایید.

پیری با افتادگی یا شل شدن پوست صورت رابطه مستقیم دارد و امری حتمی می باشد. اما درجات آن در افراد متغیر می باشد. به ترتیب ابتدا چربی های زیر گونه و بعد چربی های قسمت پایین صورت از بین می رود. همچنین با مرور زمان فک بالا کمی تحلیل رفته و باعث می شود که زیر گونه خطی ایجاد شود که تقریبا صورت را به دو نیم تقسیم کند. به تدریج چین و چروک های دیگر در اطراف بینی و دهان ظاهر می شود. در نهایت چین و چروک های ایجاد شده روی صورت، طراوت و شادابی پوست را کاملا از بین می برد.

درمان افتادگی پوست صورت

به منظور شروع درمان، باید از میزان افتادگی پوست صورت اطلاع پیدا نمود و سپس  براساس آن درمان را شروع نمایند.

  • افتادگی جزئی : این افتادگی با تزریق فیلر در گونه ها، لایه برداری شیمیایی ، لیزری و ساکشن چربی های گردن درمان خواهد شد.
  • افتادگی متوسط: این نوع افتادگی با لیفت صورت با نخ ، تزریق فیلر ، لایه برداری شیمیایی ، لیزری و ساکشن چربی صورت و بدون انجام عمل جراحی درمان می شود.
  • افتادگی شدید: در این نوع افتادگی از عمل جراحی استفاده می شود.

 بدین صورت که شکافی در گوش ایجاد شده و به سمت پایین آمده و لاله گوش را دور می ‌زند و تا کناره خط مو در پشت گوش می‌ رود. سپس عضلات صورت با نخ کشیده می شود و پوست اضافی آن برداشته می شود.  و بعد در مکان جراحی بخیه زده که این نوع عمل، عمل ساده افتادگی پوست صورت است زیرا فقط شامل صورت و گردن است. در صورت وجود افتادگی و چین و چروک زیاد عمل لیفتینگ برای صورت ، گردن ، چانه و پیشانی انجام می شود.

مدت زمان لیفت صورت با نخ

پروسه کشیدن پوست صورت (فقط صورت و گردن)، معمولا 2 تا 4 ساعت طول می کشد که در این روش از بی حسی موضعی یا بیهوشی کامل بنا به درخواست متقاضی استفاده خواهد شد. البته توصیه می شود با بی حسی موضعی این فرآیند را انجام دهند، زیرا که این عمل معمولا هیچ گونه درد و ناراحتی به همراه ندارد. شایان ذکر است که با مراجعه به یک متخصص یا جراح خوب و با تجربه نتایج عالی خواهد بود.

سایرخدمات دکتر امیر پاکدین

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر پاکدین

پاسخ

4 × یک =