لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

بدون نیاز به جراحی و لیفت با نخ می توانید، جوانی چهره خود را باز گردانید. در یک جلسه و بدون نیاز به بی هوشی و بستری شدن در بیمارستان می توانید با استفاده از لیفت با نخ حداقل 10 سال جوان تر بنظر برسید . لیفت صورت با نخ دوران نقاهت کوتاه مدتی دارد و فرد می تواند کمتر از 48 ساعت فعالیت های روزانه خود را از سر گیرد . بعد از گذشت 2 هفته هیج آثاری بروی صورت شما باقی نمی ماند.

با استفاده از لیفت با نخ می توان ابروها، گونه ها، پیشانی، قسمت فک، گردن را به سمت با لیفت داد و در این نواحی صورت ظاهر زیبایی را بوجود آورد .

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ در چه سنی توصیه می شود ؟

لیفت صورت با نخ در افرادی که سن بالای 40 سال دارند، و از افتادگی پوست صورت خود رنج می برند گزینه بسیار مناسبی می باشد. در این رابطه نگرانی خاصی نداشته باشید در صورتی که در سنین بالا می باشید و با مشکل افتادگی پوست مواجه هستید با این روش زیبایی می توانید جوانی خود را باز گردانید . البته در سنین بالا باید مورد معاینه دقیق قرار گیرید .

نحوه انجام لیفت صورت با نخ

به هیچ عنوان نگرانی در رابطه با نخ های مورد استفاده در لیفت صورت با نخ نباشید، زیرا در این روش از نخ هایی که دارای کیفیت بالایی می باشد استفاده می شود که هیچ گونه عارضه را برای بدن به همراه نمی آورد . در ابتدا برای انجام لیفت صورت با نخ نوع نخ و ناحیه مورد نظر تعیین می شود و در ناحیه مورد نظر نشانه گذاری ها برای عبور و خروج نخ صورت می گیرد . برای عبور دادن نخ ها سوراخ های کوچکی ایجاد می شود نگران جای سوراخ ها نباشید . با استفاده از یک سوزن بسیار ظریف از زیر پوست نخ ها عبور داده می شود و عمل لیفت صورت انجام می گیرد .

کمی تورم و کبودی بعد از لیفت بانخ صورت وجود دارد که معمولا بعد از گذشت 2 تا 3 ساعت از بین می رود، ممکن است در روز های اولیه بی حسی موضعی در صورت شما وجود داشته باشد نگرانی در این رابطه نداشته باشید، به هیچ عنوان صورت خود را ماساژ ندهید و می توانید درد روز های اولیه را با داروهای ضد درد که توسط پزشک تجویز می شود تسکین دهید .

لیفت صورت با نخ چین و چروک های صورت شما را از بین می برد و ظاهر زیبا و جوانتری را برای شما به ارمغان می آورد .

قیمت لیفت صورت با نخ چقدر است ؟

قیمت دقیق لیفت صورت بعد از وزیت و خواسته های فرد مشخص می شود میزان افتادگی پوست صورت در این هزینه می تواند تاثیر گذار باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه لیفت صورت با نخ عزیزان شهر آباده می توانند مشاوره های لازم را از دکتر امیر پاکدین دریافت نمایند .

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی لیپوماتیک می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : 09330136452 _ 09178517001

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین

پاسخ

هفده + 2 =