لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو

ممکن است برای کوچک کردن بازو روش های بسیاری را مانند ورزش کردن و رژیم غذایی امتحان کرده باشید و نتیجه دلخواه خود را دریافت نکرده باشید، بهترین روش برای کوچک کردن بازوها لیپوماتیک می باشد که یک روش ایمن می باشد که می توانید با استفاده از این روش با تخلیه چربی بازوهای خود را کوچک کنید.

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو

نحوه انجام لیپوماتیک بازو

در ابتدا جراح با بررسی های لازم نواحی استخراج چربی را نشانه گذاری می کند، تا با توجه این نشانه گذاری ها فرآیند تخلیه چربی با دقت بالا صورت گیرد، نشانه گذاری قبل از لیپوماتیک اهمیت بسیار بالایی دارد زیرا درصورتی که استخراج چربی به درستی و از ناحیه مناسبی صورت نگیرد ممکن است ناهمواری هایی در بازو ایجاد شود و فرد از این جراحی رضایت کافی را کسب ننماید .

برای استخراج چربی های بازو که باعث شده است پوست بازو حالت افتاده و آویزانی پیدا کند از کانولای مخصوصی استفاده می شود، برای استخراج چربی یک شکاف بسیار ریز در قسمتی از بازو که قابل دید نباشد ایجاد می شود معمولا این شکاف در پشت بازو و بالای آرنج دست ایجاد می شود و از طریق این شکاف لوله کانولا وارد بافت چربی می شود تا چربی ها را تخریب کند و استخراج نماید . چربی های استخراج شده در صورت تمایل بیمار بعد از پاکسازی برای از بین بردن چین و چروک پوست صورت مو پشت دست می تواند مورد استفاده قرار گیرد .

با انجام این جراحی تنها در یک جلسه می توان از شر چربی های تجمع شده در بازو که به راحتی با ورزش و رژیم های طاقت فرسا از بین نمی رود خلاص شد و ظاهر زیبایی را در این ناحیه ایجاد نمود . افراد بعد از انجام این جراحی بلافاصله در همان روز می توانند نتایج را مشاهده کنند و از زیبایی اندام خود لذت ببرند . باید دقت داشته باشید که بعد از لیپوماتیک بازو به درستی مراقبت های لازم انجام بگیرد تا روند بهبودی سریعتر رخ دهد . عزیزان شهر آباده درصورتی که نگران حجم چربی های انباشته شده در ناحیه بازو خود هستند می توانند با انجام لیپوماتیک توسط دکتر امیر پاکدین این چربی ها را در کمترین زمان ممکن از بازو خود استخراج نمایند و فرم زیبایی را در بازو ایجاد کنند برای دریافت مشاوره های لازم می توانید از طریق راه ارتباطی زیر اقدام نمایید .

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی لیپوماتیک می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : 09330136452 _ 09178517001

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین

 

پاسخ

10 + 12 =