پروتز سینه و شیردهی

پروتز سینه و شیردهی

باتوجه به سابقه‌ی جراحی پروتز سینه تا به حال هیچ گونه عوارضی که بر اثر پروتز سینه در بارداری به وجود آمده باشد مشاهده نشده است ولی به هر حال در دوران بارداری تغییرات هورمونی، سایز و فرم سینه‌ها طبیعی است و این تغییرات تا بعد از زایمان هم به علت ترشح شیر در سینه ادامه پیدا می‌کند. در نتیجه توصیه ما به شما این است که این عمل را تا زمان اتمام دوران بارداری و شیردهی به تعویق بیاندازید.

پروتز سینه و شیر دهی

شیر دهی بعد از پروتز سینه

با پایان یافتن دوران حاملگی معمولاً پوست سینه دچار افتادگی می‌شود که این افتادگی در مورد افرادی که تحت درمان جراحی پروتز قرار گرفته‌اند به خاطر وزن پروتز احتمال دارد بیشتر از سینه‌های طبیعی باشد و سینه‌‌ها با مقداری نزول همراه باشند.

چنانچه پس از حاملگی و شیردهی سینه‌هایتان حالت افتاده پیدا کردند و از این ظاهر نازیبای سینه‌هایتان رضایت ندارید به شما عمل جراحی لیفت سینه و یا عمل ترکیبی لیفت سینه و پروتز را پیشنهاد می‌کنیم تا سینه‌هایتان را مثل پیش از حاملگی زیبا سازی کنید.

آیا امکان شیردهی بعد از پروتز سینه وجود دارد؟

شاید شما هم شنیده باشید که اگر پروتز سینه انجام دهید دیگر قادر به شیردهی نخواهید بود در حالی که این افکار اشتباهند و رواج آنها در جامعه نوعی تردید را بین متقاضیان این جراحی ایجاد کرده است و ما به عنوان آگاهان از نتیجه‌ی این عمل وظیفه‌ داریم با این عقاید نادرست بجنگیم. پس از پروتز سینه امکان شیردهی وجود دارد و دلیل آنهم خدمتتان عرض می‌کنیم: در پروتز سینه علاوه بر جایگذاری پروتز در بافت سینه، بافت طبیعی و مجرای شیردهی هم در جای خودشان وجود دارند.

تأثیر محل برش سینه در شیر دهی

در جراحی پروتز سینه روش کار برش دور هاله سینه، زیر سینه و زیر بغل است که با نظر پزشک تصمیم نهایی گرفته می‌شود، اگر تصمیم بر این باشد که برش دور هاله سینه انجام شود احتمال دارد تعدادی از مجاری شیری بریده شوند و  در میزان شیردهی مؤثر باشد.

حالا که درباره‌ی روشهای برش اطلاعات کسب کرد‌ه‌اید می‌توانید پیش از عمل از دکترتان بپرسید که برش را از کجا ایجاد می‌کند، چنانچه برش در زیر سینه و روی چین افقی سینه وارد شود حالت تهاجمی کمتری دارد و شاهد صدمه کمتری در بافت سینه هستیم و قادر به شیردهی کامل بعد این جراحی هستیم و به علاوه اسکاری که در بعضی افراد در اثر جراحی به وجود می‌آید در این روش برش، کمتر به چشم می‌خورد.

سایر خدمات دکتر امیر پاکدین

لیپوماتیک در شیراز

لیفت سینه در شیراز

پروتز سینه در شیراز

جراحی بینی در شیراز

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی بینی می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس : ٠٧١٣٦٢٩٢٥٠٤-۰۹۳۸۰۰۰۰۹۸۰

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر پاکدین

 

 

پاسخ

شانزده − چهارده =